Registrace  |   Přihlásit

Akční zboží

Nová informace!!!!

Vážení kolegové, kamarádi a nový zákazníci, musím vás informovat o nepříjemné situaci. Bohužel poslední dobou narážím na zákazníky, kteří pouze utvářejí objednávky z e-shopu na dobírku, poté balík nepřevezmou a z toho vznikají vynaložené náklady, které se nikdy nevrátí a pokud se jedná o balík do ciziny, musím znovu uhradit nemalou částku kvůli CLU. Takže jen pro info balík dobírky do ciziny 290Kč + 170kč CLO, které jsem musel uhradit abych dostal balíček nazpět, který nebyl odebrán.

Metodu platby dobírkou ruším s touto poznámkou: již osvědčení zákazníci a kamarády které znám, kteří ode mě odebírají trvale mají nárok na platbu dobírkou, je potřeba si ji jen vyžádat a napsat do poznámky k objednávce. Nový zákazníci budou mít metodu platby předem v plné výši dobírkové částky předem na učet, nebo uhradit plnou částku, zda odeberou více ověřených a plně převzatých objednávek budou zařazení do VIP skupiny a mohou též pozdeji požadovat dobírkovou metodu připsáním do poznámky.

U zákazníků, kde se budou vyskytovat problémy bude černý puntík a požadována plná částka včetně obsahu objedávky.

U zákazníků, kteří jsou na černé listině budu objednávky stornovat, ale mají ješte šanci zavolat osobně a vysvětlit jejich chování na mém eshopu. 

Děkuji za pochopení a věřím, že to společně zvládneme.

 

Prosím čtěte!!!

Vážení násvštěvnící a příznivci damaškových výrobků, jelikož se stále nemohu dostat z velkého opoždění díky "korona pandemii" tak zatím dočasně pozastavuji některé vzorky damašků. Zakázky budu vyřizovat, jak to bude možné ale je třeba teď počítat s delší dobou dodání.

 Děkuji za pochopení

                                                                        Volné nože k prodeji