Registrace  |   Přihlásit

Akční zboží

Nová informace!!!!

Vážení kolegové, kamarádi a nový zákazníci, musím vás informovat o nepříjemné novince. Bohužel poslední dobou narážím na zákazníky, kteří pouze utvářejí objednávky z e-shopu na dobírku, poté balík nepřevezmou a z toho vznikají vynaložené náklady, které se nikdy nevrátí a pokud se jedná o balík do ciziny, musím znovu uhradit nemalou částku kvůli CLU. Takže jen pro info balík dobírky do ciziny 290Kč + 170kč CLO, které jsem musel uhradit abych dostal balíček nazpět, který nebyl odebrán.

Metodu platby dobírkou ruším s touto poznámkou: již osvědčení zákazníci a kamarády které znám, kteří ode mě odebírají trvale mají nárok na platbu dobírkou, je potřeba si ji jen vyžádat a napsat do poznámky k objednávce. Nový zákazníci budou mít metodu platby předem v plné výši dobírkové částky předem na učet, nebo uhradit plnou částku, zda odeberou více ověřených a plně převzatých objednávek budou zařazení do VIP skupiny a mohou též pozdeji požadovat dobírkovou metodu připsáním do poznámky.

U zákazníků, kde se budou vyskytovat problémy bude černý puntík a požadována plná částka včetně obsahu objedávky.

U zákazníků, kteří jsou na černé listině budu objednávky stornovat, ale mají ješte šanci zavolat osobně a vysvětlit jejich chování na mém eshopu. 

Děkuji za pochopení a věřím, že to společně zvládneme.

A jelikož se blíží Vánoce, budu opět rozdávat dárečky v podobě slevy pro stálé zákazníky nebo objednávky většího odběru. Sleva se bude počítat pouze pro objednávky do konce roku, které jak mám psáno níže mohou být dodány později, než se dostanu z velkého skluzu.

Prosím čtěte!!!

Vážení násvštěvnící a příznivci damaškových výrobků, jelikož se stále nemohu dostat z velkého opoždění díky "korona pandemii" tak zatím dočasně pozastavuji některé vzorky damašků. Zakázky budu vyřizovat, jak to bude možné ale je třeba teď počítat s delší dobou dodání.

 Děkuji za pochopení

                                                                        Volné nože k prodeji